info@ghoda.sk +420 799 51 26 51
 
0
0 položek
0 EUR
0
0 položek
0 EUR

Absorbine UltraShield GREEN – prírodný konský dezodorant s esenciálnymi olejmi, Flaša s rozprašovačom, 946 ml (Fľaša s rozprašovačom, 946 ml)

Akční cena
Náš tip
Absorbine UltraShield Green – přírodní koňský deodorant s esenciálními oleji   Absorbine UltraShield Green – přírodní koňský deodorant s esenciálními oleji   Absorbine UltraShield Green – přírodní koňský deodorant s esenciálními oleji  
Výrobca: Absorbine
EAN: 0114442200460
Dostupnosť: SKLADOM
Balenie:
Variant:
Akčná cena: 53,99 EUR
AKCE


ks

POPIS

Bylinný prípravok, šetrný ku konskej pokožke a srsti pomáha zamaskovaním prirodzeného konského pachu proti náletom krevsajúceho hmyzu. Obsahuje množstvo prírodných esenciálnych rastlinných olejov.

Predstavujeme ďalší produkt z úspešného radu UltraShield firmy Absorbine, tentoraz nedráždivý, čisto prírodný sprej na vodnej báze, ktorý obsahuje súbor esenciálnych olejov, výťažok z aloe a lanolín (recept ako pre moriarov :-), aloe a lanolín upokojujú podráždenie kože nielen od bodnutia hmyzom ).

Pokiaľ Váš kôň trpí alergiou na chemické repelenty, je tento bezpečnou alternatívou. Na rozdiel od repelentov UltraShield Green nezanecháva žiadne mazľavé, lepivé či olejové zvyšky, srsť koňa je po použití hebká a lesklá.

Môže byť bezpečne použitý na koňoch, poníkoch, dobytku i domácich maznáčikoch (psy, mačky, atď.).

Obsahuje množstvo prírodných esenciálnych rastlinných olejov. Maskuje pach konského potu po dobu približne 8h. Určené pre kone, poníky, žriebätá a psy. Nezanecháva na srsti mastné zvyšky, nelepí, má príjemnú sviežu vôňu. Bez pridaných umelých farbív.

  • svieža bylinná vôňa
  • bez chemických prísad alebo umelých farbív
  • nedráždi
  • šetrný k životnému prostrediu

Návod na použitie: Pred použitím pretrepte. Hrubé znečistenie srsti odstráňte vopred pomocou kefy. Nastriekajte rovnomerne na srsť zvieraťa. Ak chcete naniesť na hlavu/tlamu zvieraťa, nastriekajte prípravok na čistú utierku.
Zabráňte kontaktu s očami a sliznicami. Len na vonkajšie použitie. Chráňte pred mrazom. Skladujte pri izbovej teplote. Nevystavujte horúcim plochám a otvorenému ohňu.
Kone náchylné na alergie – vopred otestujte na malej ploche. V prípade podráždenia umyte srsť mydlovou vodou.

Zloženie: Voda, glycerín, laurylsulfát sodný, rastlinné esenciálne oleje

Balenie: Fľaša s rozprašovačom 946 ml

Veterinárny prípravok pre kone.

Držiteľ rozhodnutia o schválení: Ghoda s.r.o., Husinecká 10, 13000, Praha. Číslo schválenia: 032K/24-S

Tento produkt podlieha pri dovoze schvaľovaciemu procesu podriadenému Ministerstvám poľnohospodárstva a zdravotníctva. Firma Ghoda s.r.o. je jediným schváleným oprávneným dovozcom týchto produktov Absorbine do Českej republiky. Údaje o dovozcovi a číslo schválenia sú povinne uvádzané na etikete každého produktu. Výrobky, ktoré neobsahujú tieto údaje na etikete, sú dovezené do ČR nelegálne a nespĺňajú vysoké štandardy kvality spoločnosti Absorbine. Často sa jedná o falzifikáty, prešlý či riedený tovar. Ich použitím môžete ohroziť zdravie Vášho koňa.