info@ghoda.sk       +420 799 51 26 51
PARTNER 
0
0 položek
0 EUR

Cushinaze pre podporu koní s Cushingovým syndrómom, kýblik 1kg

Výrobca: NAF
EAN: 5032410123319
Dostupnosť: SKLADOM
Variant:
Cena: 65,99 EUR


ks

POPIS

Vyvinutý, aby podporil vitalitu, dodal nutričné ​​podporu hypofýze a optimalizoval trávenie.

Proces starnutia môže ovplyvniť kone a poníky mnohými rôznymi spôsobmi. Stále častejšie sa objavuje porucha funkcie hypofýzy, a to najmä u koní s inzulínovou rezistenciou. To môže viesť ku zkudrnatění srsti, ktorá nevylíná, k zlej kondícii, nadmernému pitiu, letargiu a častým problémom s kopytami a schvácením.

Pre zdravé črevá obsahuje produkt živé probiotické kvasinky, ktoré v kombinácii s horčíkom podporujú účinný metabolizmus glukózy. Pre zdravé kopytá je doplnené MSM spolu s vedecky overenými antioxidantmi pre podporu pečene. Ginkgo a ženšen podporujú jasnú a aktívnu myseľ u starnúcich zvierat.

Cushinaze dodá potrebnú imunitnú podporu pre celkové zdravie a vitalitu. Odporúča sa všetkým koňom a poníkom, u ktorých krvné testy potvrdili jeden alebo viac príznakov, ktoré naznačujú ochorenie hypofýzy.

Zloženie:
Agnacast bobule (Vitex agnus castus, 140g), dierkovitosť päťlistá, semená pestreca mariánskeho, methylsulfonylmethan (MSM), ženšen (sibírsky), listy ginkgo, echinacea, oxid horečnatý, pivovarské kvasnice, listy olivovníka (sušené), mrkva (sušená), mäta, bobule Omicha, šupky šípok, fruktooligosacharidy, listy púpavy, kurkuma, chlorela (sušená), huby (sušené), zázvor, rozmarín, sladkého drievka, repkový olej.

Doplnkové látky na 1kg:
Vitamíny: Vitamín E 3a700 995 I.U.

Pre zlepšenie stráviteľnosti: Saccharomyces cerevisiae NCYCSc47 4b1702 1,0 x 1011 cfu

Analytické zložky:
Hrubý proteín 10,3%, oleje a tuky 6,4%, popol 9,3%, vláknina 22,4%, sodík 0,03%

Kŕmny návod:

Kŕmte po porade s veterinárnářem alebo ak to vyžadujú známky hormonálneho stresu súvisiaceho s vekom, stav srsti a tela alebo pri diagnostikovaní Cushingovom syndrómu.

Kone a poníky g za deň
Iniciačná dávka (7-10 dní) 50g
Udržiavacia dávka 25-50g

 

Balenie: kýblik 1 kg

Vystačí približne na 40 dní.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace