info@ghoda.sk       +420 799 51 26 51
PARTNER 
0
0 položek
0 EUR

Konské lízatko Lolly-Lick - zdravé lízatko pre kone (Máta a eukalyptus)

Náš tip
Koňské lízátko Lolly-Lick - zdravé lízátko pro koně   Koňské lízátko Lolly-Lick - zdravé lízátko pro koně   Koňské lízátko Lolly-Lick - zdravé lízátko pro koně   Koňské lízátko Lolly-Lick - zdravé lízátko pro koně   Koňské lízátko Lolly-Lick - zdravé lízátko pro koně  
Výrobca: S.I.N. Hellas
EAN: 4260445661839
Dostupnosť: SKLADOM
:
Cena: 9,99 EUR


ks

POPIS

Zdravé lízatko z prírodnej morskej soli s minerálmi, bohaté na vitamíny

Naša upokojujúca Lolly-Lick je skvelá a zdravá hračka pre kone, ktorá poskytuje rozptýlenie, či už v boxe, vo výbehu alebo vo voľnej stajni a účinne pomáha proti nude alebo nepokoju.

Základom je vysoko kvalitná stredomorská soľ s prírodným jódom bohatá na pridané vitamíny, doplnená o minerály a stopové prvky.

Konské lízatko je možné voľne zavesiť pomocou držiaka. Naše lízanky tiež perfektne pasujú do držiaka LIKIT!

Lízanky môžu byť koňom k dispozícii trvalo, pretože neobsahujú žiadnu glukózu alebo melasu a sú tiež bez obilnín. Nie je teda potrebné prístup koňom k nim obmedzovať.

Lolly-Lick sa dodáva v rôznych farebných kombináciách a príchutiach starostlivo vybraných tak, aby koňom chutili. Receptúra na prírodnej báze využíva najnovšie vedecké poznatky o výžive koní. Konské lízanky Lolly-Lick majú nielen skvelú chuť, ale môžu pomôcť aj s niektorými konskými ťažkosťami, neduhmi či zlozvykmi. Môžete si vybrať napr. receptúru s upokojujúcim harmančekom, s levanduľou proti stresu alebo so šípkou s poriadnou porciou vitamínu C na imunitu.

Hlavné výhody krátko:

 • prírodné ingrediencie a inovatívne receptúry
 • ideálna, zdravá hračka pre kone
 • zmierňuje úzkosť a pomáha znižovať stres
 • zaháňa nudu pri dlhom státí, napr, v boxe alebo pri cestovaní
 • podporuje zdravie vášho koňa
 • pasuje do držiaka LIKIT

Lolly-Lick sa dodáva v nasledujúcich príchutiach:

 • Harmanček - na upokojenie
 • Mäta a eukalyptus - proti kašľu
 • Levanduľa - proti stresu
 • Šípok - na imunitu s vitamínom C
 • Jablko - proti nude
 • Vanilka a banán - jednoducho chutné

Súčasťou dodávky je iba náplň. Pokiaľ už máte závesný držiak Likit, je možné ho použiť. Vzhľadom na kompatibilitu držiakov nemáme originálny držiak Lolly-Lick zatiaľ v ponuke.

Minerálny kŕmny doplnok pre kone

Analytické zložky: 37,7% sodík, 0,6% vápnik, 0,27% horčík, 0,19% fosfor

Zloženie: chlorid sodný, fosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, oxid horečnatý, v závislosti od odrody: kvety harmančeka (vo forme prášku)

Doplnkové látky na 1 kg: Nutričné: 697 mg železa ako monohydrát síranu železnatého (3b103), 205 mg mangánu ako oxid manganitý (3b502), 109 mg zinku ako oxid zinočnatý (3b603), 45 mg jódu3 ), 19 mg kobaltu ako granulovaný uhličitan kobaltnatý (poťahovaný) (3b304), 5,7 mg selénu ako granulovaný seleničitan sodný (poťahovaný) (3b802), 16 875 IU vitamínu A (3a672a), 2 812 vitamínu E (3a700)

Balenie: 750g

DOSTUPNE VARIANTY

  dostupnosť cena
Máta a eukalyptus
skladom
9,99 EUR
Heřmánek
skladom
9,99 EUR
Levandule
skladom
9,99 EUR
Jablko
skladom
9,99 EUR