info@ghoda.sk       +420 799 51 26 51
PARTNER 
0
0 položek
0 EUR

MSM (Balenie, 1 kg)

Stiefel MSM pro zdravé klouby, svaly, šlachy, kůži a srst, balení 1 kg  
Výrobca: Stiefel
EAN: 4037877091905
Dostupnosť: SKLADOM
Balenie:
Cena: 25,74 EUR


ks

POPIS

Stiefel MSM pre kĺby, svaly, šlachy, kožu a srsť.

MSM je aktívna zlúčenina síry (methylsulfonylmethan), ktorá pomáhá bunkovému metabolizmu v celom organizmu. Síra má centrálnu funkciu pre bunkové zásobovanie kyslíkom a pomáha mimo iné napr. regenerácii svalov, šliach a kĺbov. 

MSM je ľahko vstrebateľná, najjednoduchšia zlúčenina síry, ktorá je prijímaná organizmom a nemusí byť transformována zložitými procesmi látkovej výmeny.Obsahuje 99,99% ultra čistého methylsulfonylmethenu (MSM). MSM je biologickým zdrojom organicky viazaným a tým metabolicky ľahko dostupnej síry, nevyhnutnej k syntéze kolagénu.

Tá podporuje obnovenie a zachovanie správnej funkcie kĺbov, chrupaviek a kože. Tento prírodný antioxidant môže utíšiť bolesť a opuchy spôsobené artrotickými zmenami v kĺboch. Veľmi dobre pôsobí taktiež pri hojení poškodenej pokožky a podporuje rast novej srsti. Hlavne u koní postihnutých letnou vyrážkou je doporučovaný k zaradeniu do krmnej dávky. Tiež u koní s problematickou rohovinou kopýt možno MSM len doporučit.

Pozn.: Vzhľadom k možnému analgetickému účinku, ktorý však nebol vedecky preukázaný, nepreťažujte svojho koňa nadmerne v období podávania MSM.

Doplnkové krmivo pre kone proti zápalu a bolesti, od firmy Stiefel. Prípravok Stiefel MSM je určený najmä pre pomoc pri zápaloch a bolestiach kĺbov a šliach.

- MSM je prírodná protizápalová a analgetická látka s pozitívnym efektom

- obsahuje 100% Methylsulfonylmethan

- zlepšuje fyzickú kondíciu koňa, chráni kĺby a spevňuje väzy a šľachy

- určené na pomoc pri bolesti svalov, zápalov kĺbov, zápalov kĺbovej hlavice, zápalov kopytnej škáry, ochoreniach strelky (hniloba)

- bolestiach bedrovej časti chrbtice, zápaloch pohrudnice, prasklinách kopytného púzdra

- napomáha aj k zlepšeniu kvality matnej srsti

- vhodný aj pri liečbe podlomov

- je vhodné pre všetky typy koní, od žriebät po športové a závodné kone

 

Krmný návod*: 10 – 20 g denne (1 kg = 50 dní)

DOSTUPNE VARIANTY

  balenie dostupnosť cena
Balenie, 1 kg
skladom
25,74 EUR
Balenie, 4 kg
skladom
95,78 EUR