info@ghoda.sk       +420 799 51 26 51
PARTNER 
0
0 položek
0 EUR

Soľný bar BYLINKY, balenie 12kg

Náš tip
 
Výrobca: S.I.N. Hellas
EAN: 4260445661046
Dostupnosť: SKLADOM
Variant:
Cena: 60,99 EUR


ks

POPIS

Cenovo zvýhodnené balenie 4 bylinných minerálnych lizov, ktoré ocení každý kôň.

V sete nájdete tieto 4 lizy:
Bylinkový liz proti červom
Multivitamín Bronchial pre zdravé dýchacie cesty
Minerálny liz so Spirulinou SPIRULINA PLUS
Minerálne liz Anti-insect s cesnakom


Bylinkový MINERÁLNY LIZ PROTI ČERVOM pomáha vytvárať v tráviacom trakte nepriateľské prostredie pre črevné parazity.
Minerálny liz proti červom je obohatený špeciálne vyvinutou bylinnou zmesou a prirodzene tak posilňuje črevné prostredie a prispieva tak k jeho odolnosti napadnutia endoparazitmi. Okrem soli, minerálnych látok a stopových prvkov obsahuje byliny s vysokým obsahom horčín a trieslovín.
Presne také byliny vyhľadávajú zvieratá v prírode pri problémoch so začervenaním. U divoko žijúcich druhov zvierat tieto látky, ktoré sú  obsiahnuté v rastlinách, pomáhajú znížiť nadmerné alebo patologické začervenanie prostredníctvom vhodnej výživy.

Podpora prirodzenej obranyschopnosti tráviaceho traktu môže pomôcť predĺžiť interval pravidelného odčervovania. V žiadnom prípade ale nie je jeho náhradou.

Nie je doping podľa pravidiel FEI.

Minerálne doplnkové krmivo pre kone, dobytok, ovce, kozy a lesnú zver.

Pôsobenie a prednosti:

Posilňuje črevnú stenu a vytvára prostredie nepriaznivé pre všetky endoparazity
Pomocou špeciálnej bylinnej zmesi podporuje zdravie zvierat
Môže pomôcť znížiť potrebu a predĺžiť frekvenciu pravidelného odčervovania
Podporuje metabolizmus a celkovú pohodu zvierat
Analytické zloženie: 37,5% sodíka, 0,5% vápnika, 0,35% horčíka

Zloženie: Chlorid sodný, bylinná zmes 1% (tekvicové jadrá, orechové listy, palina vňať, praslička roľná vňať, koriander, medvedí cesnak, púpava vňať), uhličitan vápenatý, oxid horečnatý, melasa 0,2%

Doplňkové látky výživové na 1 kg: 930 mg železa ve formě monohydrát síranu železnatého (3b103), 273 mg manganu ve formě oxidu manganatého 13b502, 145 mg zinku ve formě oxidu zinečnatého [3b603), 60 mg jódu ve formě granulovaného jodičnanu vápenatého (potahovaný, bezvodý) (3b203), 25 mg kobaltu vo forme granulovaného uhličitanu kobaltnatého (3b304), 7,5 mg selénu vo forme granulovaného seleničitanu sodného (poťahovaný) (3b802)

Minerálna liz so špirulínou bohatou na vitamíny a esenciálne živiny. Pomáha pri nasvalení a môže pozitívne pôsobiť na energetický metabolizmus.

Spirulina (Arthrospira platensisin, tu vo forme prášku) je zdraviu prospešná sinica. Radí sa medzi "super potraviny" a to preto, že táto výnimočná a čisto prírodná riasa obsahuje cenné, organicky viazané vitamíny a stopové prvky a tiež všetky esenciálne aminokyseliny, ktoré môžu podporovať rast a zdravý vývoj svalov i regeneráciu buniek. Spirulina obsahuje vitamín A (betakarotén), B1, B2, B3, B5 B6, B9 (kyselina listová), B12, Ki biotín, čím môže veľmi významne podporiť celkový zdravotný stav a imunitu koní. Prirodzený obsah minerálov ako je mangán, zinok, meď, selén, vápnik, horčík, fosfor, jód a chróm je už iba čerešničkou na torte. Spirulina môže pozitívne ovplyvniť aj zažívanie a metabolizmus, je teda vhodná aj pre kone s nadváhou.

Výhodou minerálneho lizu je možnosť zvieraťa reagovať na svoju individuálnu a aktuálnu potrebu. Liz teda využívajú kone cielene v prípade potreby individuálne adaptovať kŕmnu dávku.

Analytické zložky: 37,5% sodík, 0,79% vápnik, 0,35% horčík, 0,25% fosfor

Zloženie: chlorid sodný, spirulina 1% (Arthrospira platensisin, vo forme prášku), uhličitan vápenatý, Dikalciumfosfát, oxid horečnatý

Doplnkové látky na 1kg: 930 mg železa ako monohydrát síranu železnatého (3b103), 273 mg mangánu ako oxid mangánatý (3b502), 145 mg zinku ako oxid zinočnatý (3b603), 60 mg jódu vo forme granulovaného jódu 3b203), 25 mg kobaltu vo forme granulovaného kobaltu (II)-karbonát (potiahnutý) (3b304), 7,5 mg selénu ako granulovaný seleničitan sodný (poťahovaný) (3b802), 15 000 IU Vitamín A (3a650a D3 (3a671), 21,3 mg Vitamín E (3a700)

Minerálny liz MUTIVITAMÍN BRONCHIAL obsahuje okrem minerálnych látok, stopových prvkov a vitamínov navyše prírodné éterické oleje z mäty a eukalyptu na upokojenie dýchacích ciest a zmiernenie dýchacích ťažkostí.

Práve v mokrom a studenom období roka trpia často kone dýchacími problémami a oslabením imunitného systému. Tu môže byť výborným pomocníkom minerálny multivitamínový liz Bronchial so svojim starostlivo vybraným zložením minerálov, stopových prvkov, vitamínov a ďalších dôležitých látok. Éterické oleje z mäty rozpúšťajú hlien v dýchacích cestách, tým uľahčujú dýchanie a celkovo pozitívne pôsobia na zdravie a pohodu koňa.

Starostlivo vybrané zloženie z minerálnych látok, stopových prvkov a vitamínov môže pomôcť posilniť odolnosť a zdravie koňa zvnútra.

K tomu je minerálny multivitamínový liz nanajvýš vhodným pomocníkom pri podpore dýchacích systémov a celkového zdravia koňa.

Základom lizu je minerálna soľ zo Stredomoria s prírodným jódom.

Pôsobenie a prednosti:

uvoľňuje dýchacie cesty a rozpúšťa hlien
éterické oleje pôsobia pozitívne na celkovú funkciu dýchacieho systému
posilňuje obranný systém organizmu
posilňuje