info@ghoda.sk +420 799 51 26 51
 
0
0 položek
0 EUR
0
0 položek
0 EUR

Soľný bar Pástva - zvýhodnený set obsahuje 3kg: VITAMIN + SELEN, BYLINKOVÝ LIZ PROTI ČERVOM, BRONCHIAL, MEDITERRANEO (Balenie 12 kg)

Náš tip
Soľný bar 2 - zvýhodnený set obsahuje 3kg: VITAMIN + SELEN, BYLINKOVÝ LIZ PROTI ČERVOM, BRONCHIAL, MEDITERRANEO   Soľný bar 2 - zvýhodnený set obsahuje 3kg: VITAMIN + SELEN, BYLINKOVÝ LIZ PROTI ČERVOM, BRONCHIAL, MEDITERRANEO   Soľný bar 2 - zvýhodnený set obsahuje 3kg: VITAMIN + SELEN, BYLINKOVÝ LIZ PROTI ČERVOM, BRONCHIAL, MEDITERRANEO   Soľný bar 2 - zvýhodnený set obsahuje 3kg: VITAMIN + SELEN, BYLINKOVÝ LIZ PROTI ČERVOM, BRONCHIAL, MEDITERRANEO   Solný bar - zvýhodněný set obsahuje: 3kg BIOTIN+, 3kg ZINKOBLOK, 3kg SUPERMAG, 3kg MEDITERRANEO  
Výrobca: S.I.N. Hellas
EAN: 4260445661045
Dostupnosť: SKLADOM
Balenie:
Cena: 49,99 EUR


ks

POPIS

Cenovo zvýhodnené balenie 4 základných minerálnych lizov, ktoré užije každý kôň.

Bylinkový MINERÁLNY LIZ PROTI ČERVOM pomáha vytvárať v tráviacom trakte nepriateľské prostredie pre črevné parazity.
Minerálny liz proti červom je obohatený špeciálne vyvinutou bylinnou zmesou a prirodzene tak posilňuje črevné prostredie a prispieva tak k jeho odolnosti napadnutia endoparazitmi. Okrem soli, minerálnych látok a stopových prvkov obsahuje byliny s vysokým obsahom horčín a trieslovín.
Presne také byliny vyhľadávajú zvieratá v prírode pri problémoch so začervenaním. U divoko žijúcich druhov zvierat tieto látky, ktoré sú  obsiahnuté v rastlinách, pomáhajú znížiť nadmerné alebo patologické začervenanie prostredníctvom vhodnej výživy.

Podpora prirodzenej obranyschopnosti tráviaceho traktu môže pomôcť predĺžiť interval pravidelného odčervovania. V žiadnom prípade ale nie je jeho náhradou.

Nie je doping podľa pravidiel FEI.

Minerálne doplnkové krmivo pre kone, dobytok, ovce, kozy a lesnú zver.

Pôsobenie a prednosti:

 • Posilňuje črevnú stenu a vytvára prostredie nepriaznivé pre všetky endoparazity
 • Pomocou špeciálnej bylinnej zmesi podporuje zdravie zvierat
 • Môže pomôcť znížiť potrebu a predĺžiť frekvenciu pravidelného odčervovania
 • Podporuje metabolizmus a celkovú pohodu zvierat

Analytické zloženie: 37,5% sodíka, 0,5% vápnika, 0,35% horčíka

Zloženie: Chlorid sodný, bylinná zmes 1% (tekvicové jadrá, orechové listy, palina vňať, praslička roľná vňať, koriander, medvedí cesnak, púpava vňať), uhličitan vápenatý, oxid horečnatý, melasa 0,2%

bezvodý) (3b203), 25 mg kobaltu vo forme granulovaného uhličitanu kobaltnatého (3b304), 7,5 mg selénu vo forme granulovaného seleničitanu sodného (poťahovaný) (3b802)

Minerálny liz VITAMIN PLUS SELEN vyrobený z prírodnej stredomorskej soli bohatej na vitamíny a selén (organický + anorganický)

Kvalitná receptúra soľného lizu so selénom v kombinácii s vitamínmi A, D3 a E veľmi priaznivo ovplyvňuje imunitný systém a metabolické procesy koňa.

Dostatočný prísun vitamínov a selénu dokáže ochrániť bunky organizmu pred škodlivými vplyvmi a podporiť tvorbu protilátok.

Pretože väčšina pôd na našom území má veľmi nízky obsah selénu, je obsah selénu v krmive príliš nízky alebo nedostatočný. Minerálny liz Vitamín polus selén môže zabrániť jeho nedostatku a pomôcť tak zlepšiť zdravie a vitalitu vášho koňa.

Minerálny liz Vitamín plus selén bol vyvinutý špeciálne s dôrazom na vstrebávanie všetkých biologicky hodnotných látok a najmä selénu. Obsiahnutý selén, v anorganickej aj organickej forme, má veľmi vysokú biologickú dostupnosť.

Kŕmny doplnok pre kone, dobytok, ovce, kozy a zver

Pôsobenie a prednosti:

 • Dokáže chrániť bunky v organizme pred škodlivými vplyvmi
 • Môže podporovať tvorbu protilátok
 • Pôsobí všeobecne proti nedostatku selénu u koní
 • Odporúčame ako neoddeliteľný prídavok pre zdravú a vyváženú kŕmnu dávku
 • Pre väčšiu vitalitu a produktivitu

Minerálne krmivo pre kone, dobytok, ovce, kozy a lesnú zver

Analytické zloženie: sodík 37,5%, vápnik 0,79%, horčík 0,35%, fosfor 0,25%

Zloženie: chlorid sodný, uhličitan vápenatý, fosforečnan vápenatý, oxid horečnatý, melasa (0,2%)

Doplnkové látky na 1kg: Výživové: 930 mg železa ako monohydrát síranu železnatého (3b103), 273 mg mangánu ako oxid mangánatý (3b502), 145 mg zinku ako oxid zinočnatý (3b603), 60 mg jódu jónu ako granul (3b203), 25 mg kobaltu ako granulovaný uhličitan kobaltnatý (II) (potiahnutý) (3b304), 25 mg selénu ako granulovaný seleničitan sodný (potiahnutý) (3b802), 10 mg selénu ako selenometionín (kvasnica2 s inzulínom 2). , 50U) vitamín Α (3a672a), 3 750 IU vitamín D3 (3a671), 32 mg vitamín Ε (3a700)

Minerálny liz MUTIVITAMÍN BRONCHIAL obsahuje okrem minerálnych látok, stopových prvkov a vitamínov navyše prírodné éterické oleje z mäty a eukalyptu na upokojenie dýchacích ciest a zmiernenie dýchacích ťažkostí.

Práve v mokrom a studenom období roka trpia často kone dýchacími problémami a oslabením imunitného systému. Tu môže byť výborným pomocníkom minerálny multivitamínový liz Bronchial so svojim starostlivo vybraným zložením minerálov, stopových prvkov, vitamínov a ďalších dôležitých látok. Éterické oleje z mäty rozpúšťajú hlien v dýchacích cestách, tým uľahčujú dýchanie a celkovo pozitívne pôsobia na zdravie a pohodu koňa.

Starostlivo vybrané zloženie z minerálnych látok, stopových prvkov a vitamínov môže pomôcť posilniť odolnosť a zdravie koňa zvnútra.

K tomu je minerálny multivitamínový liz nanajvýš vhodným pomocníkom pri podpore dýchacích systémov a celkového zdravia koňa.

Základom lizu je minerálna soľ zo Stredomoria s prírodným jódom.

Pôsobenie a prednosti:

 • uvoľňuje dýchacie cesty a rozpúšťa hlien
 • éterické oleje pôsobia pozitívne na celkovú funkciu dýchacieho systému
 • posilňuje obranný systém organizmu
 • posilňuje zdravie a celkovú vitalitu

Analytické zloženie: 37,5% sodík, 1,10% vápnik, 0,32% horčík, 0,27% fosfor

Zloženie: chlorid sodný, uhličitan vápenatý, oxid horečnatý, fosforečnan vápenatý, éterické oleje z mäty piepornej a eukalyptu, melasa

Doplnkové látky výživové na 1 kg: 830mg železo ako uhličitan železnatý II (3b101), 245mg mangán ako oxid mangánatý (3b502), 760mg zinok ako oxid zinočnatý (3b603), 40mg jód ), 7mg kobalt ako uhličitan kobaltnatý (granulovaný) (3b304), 225mg meď ako pentahydrát síranu meďnatého (3b405), 9mg selén ako selenid sodný (E8), 13.350 I.E. vitamín A (3a672a), 2.230 I.E. vitamín D3 (3a671), 19mg vitamín E (3a700)

Minerálny liz z vysoko kvalitnej morskej soli zo Stredomoria MEDITERRANEO v potravinárskej kvalite.

Soľ je životne dôležitým minerálom pre kone a hospodárske zvieratá ako hovädzí dobytok, ovce a kozy. Obsah prírodnej soli v pastevnom krmive a sene nie je pre potreby zvierat dostatočný.

Zvieratá majú prirodzenú schopnosť vycítiť svoju potrebu soli. Vďaka minerálnym lizám SIN Hellas môžu doplniť soľ podľa svojich individuálnych potrieb.

Morská soľ pre naše soľné lizy sa získava výhradne v EÚ a podlieha prísnej kontrole kvality. Výroba zodpovedá vysokým európskym environmentálnym a sociálnym štandardom.

Kŕmny návod: Umiestnite na miesto s voľným prístupom zvierat. Toto minerálne doplnkové krmivo smie byť kŕmené vzhľadom na obsah stopových prvkov a vitamínov zvieratám iba do 1 % dennej kŕmnej dávky.

Kŕmny doplnok pre kone, ovce, kozy, dobytok a lesnú zver.