info@ghoda.sk       +420 799 51 26 51
PARTNER 
0
0 položek
0 EUR

Sticky trap Pasca na ovády exclusive - pripravená na použitie, ks

Doprodej
Sticky trap, pasti na hovada. Past exclusive - komplet dodávka stojan smíčem a lepidlem   Sticky trap, pasti na hovada. Past exclusive - komplet dodávka stojan smíčem a lepidlem  
Výrobca: Sticky-trap
EAN: 8594188895017
Dostupnosť: SKLADOM
Variant:
Cena: 179,95 EUR


ks

POPIS

Super ekonomické dlhodobé riešenie problémov s ovadmi, ešte aj esteticky prijateľnejšie ako zavesené kýbliky. Odporúčame kombinovať s pascami vyrobenými z kýblikov na miesta s vyššou estetickou náročnosťou ako napríklad vstupné plochy stajní, jazdiarne, ale aj pláže, golfové ihriská, zoo atď. Pasca s loptičkou je dlhodobé riešenie, pevné, dlho vydrží, rám môžete nechať vonku cez zimu, schováte len loptičku (dá sa sfúknuť).

Jedenapollitrové balenie Sticky Trap lepidla na ovady zo stojanom a loptou.

Európska novinka, revolúcia v boji proti ovadom!

Určite poznáte pasce na ovady s čiernou loptičkou a strieškou od rôznych výrobcov. Čierna loptička napodobňuje korisť ovada: je tmavá, absorbuje energiu slnečných lúčov a vyžaruje pohltené teplo, ktoré samička ovada svojimi infračervenými receptormi vyhľadáva a považuje za korisť. Je dôležité, aby bola čierna loptička zavesená – vo vánku sa mierne pohybuje a na rozdiel od nás, od ľudí, aj malý pohyb ovad registruje. Ovad priletí, sadne si na loptičku, zistí, že sa nedá zožrať J a uletí smerom dohora do zbernej nádobky. Potiaľto je to dobré (až na to, že lievikové lapačové striešky často zbytočne odtieňujú slnko a loptička sa dostatočne nezahreje, čo môže znížiť účinnosť pasce). Až na to, že odporúčaná jedna pasca na 1 ha je proste mááááááááááálo a účinné sú tak tri. A až na to, že sú tieto pasce drahé ako čert.

A tak je tu lepidlo! Nie je to obyčajné lepidlo: jeho lepiaca sila je presne taká, aby udržala veľkého ovada (resp. ovada hovädzieho, veľkého) a nechytila drobného vtáčika. Je presne také, aby bolo termostabilné na priamom slnku, kedy sa kýblik môže naozaj veľmi ohriať. Je presne také, aby vydržalo rozmary počasia a zostalo lepivé 8-16 týždňov (podľa počasia, 8 týždňov minimum) A hlavne: pascu si vyrobíte pohodlne aj z obyčajného čierneho kýbliku, ktorých sa po stajniach váľa veľa a ak nie, máme ho tiež! Je eco-friendly, bez pesticídov, nejedovaté, bezpečné a vďaka tomu, že je BEZ ZÁPACHU, neulovíte do pasce s týmto lepidlom žiadne motýle, včely a iný užitočný hmyz. A je to lacné! Z jedenapollitrového balenia natriete loptu až 6 krát.  

Po 8-16tich týždňoch vrstvu lepidla znovu pretriete. Nalepený hmyz je polorozpadnutý, takže to ide ľahko. Pokiaľ by bola vrstva chyteného hmyzu väčšia alebo chcete mať pascu peknú a čistú, skôr ako sa na ňu zase niečo chytí, odstráňte vrstvu úlovku špachtľou.

Rob Vip, Holanďan, ktorý stojí za niekoľkoročným vývojom dokonalého lepidla, teraz zbiera so Sticky Trap jedno ocenenie za druhým a Sticky Trap lepidlo je používané už aj pre komerčne vyrobené pasce pre ovady.

Viac na www.past-na-hovada.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace