info@ghoda.sk +420 799 51 26 51
 
0
0 položek
0 EUR
0
0 položek
0 EUR

Zinok plus, balenie 900g

Stiefel Zinek plus s organickými stopovými prvky nejen pro zdravá kopyta, kyblík 3 kg   Stiefel Zinek plus s organickými stopovými prvky nejen pro zdravá kopyta, kyblík 1 kg  
Výrobca: Stiefel
EAN: 4037877058014
Dostupnosť: SKLADOM
Variant:
Cena: 25,74 EUR


ks

POPIS

Zinok patrí ke stopovým prvkom, ktoré sú zodpovedné za metabolismus a sú súčasťou mnohých enzýmov. Podiela se na raste a regenerácii buniek a pôsobí pozitívne pri kožných problémoch, pri hojení raniek a obnovení poškodených tkanív. Nedostatok zinku (a/alebo mangánu) se môže prejaviť príznakmi totožnými s letnou vyrážkou. Tiež pre správnu funkciu imunitného i hormonálneho systému je potrebný práve zinok. Pri každej výmene srsti má organizmus na príjem zinku vyžšie požiadavky.

Zinok je ukladaný v organizme len omedzene. V mnohých regiónoch je zinku a selénu nedostatok. Stiefel Zinok plus je optimálne stráviteľný vďaka organicky viazanému zinku v chelátovej väzbe.

Dostupná zásoba zinku pre organizmus sa veľmi zle preukazuje. Pokiaľ potrebujete zistiť skutečné hodnoty Zn v organizme Vašeho koňa, je potrebná analýza chlpu, hladina Zn z krvi je nepreukázateľná.

Tiež kopyto je rovnako ako koža či srsť závislé na zásobovaní minerálnymi látkami a stopovými prvkami krvným riečišťom. Zinok pôsobí pozitívne na rast kopytnej rohoviny.

Produkt Stiefel Zinok Plus je okrem iného obohatený práve o mangan a selén, jedná se priamo o receptúru, ktorá má napomôcť riešeniu kožných problémov a problémov s rohovinou. Všetky prvky sú v organických väzbách, ktoré sú narozdiel od anorganických foriem, lepšie využiteľné v organizme. Koniec predraženému hnoju :-) !

- je ideálny na podávanie v období presrsťovania, keďže pri každej výmene srsti telo spotrebuje vysoké množstvo zinku, ktoré tento prípravok dopĺňa

- má pozitívny vplyv na imunitný systém, kožu či rohovinu

- je potrebný pre rast nových buniek, najmä v prípade kožných problémov

- je nevyhnutný pre správnu funkciu imunitného systému ako aj pre funkciu mnohých hormónov

- keďže telo dokáže uchovávať len limitované množstvo zinku, je potrebné ho dopĺňať v kŕmnej dávke

- vďaka organicky viazaným stopovým prvkom (zinok, železo, meď, mangán, selén) môže byť prípravok optimálne využitý v tele

- odporúča sa kŕmiť v prípadoch nedostatku zinku a stopových prvkov v kŕmnej dávke

Krmny návod: velké kone (600 kg telesnej hmotnosti): 25 g (1 odmerka) / denne

                       malé kone: 12 g / denne

- neodporúča sa prekročiť dennú kŕmnu dávku 100 g

 

Balenie: 900 g a 3kg

DOSTUPNE VARIANTY

  označení balenie dostupnosť cena
balenie 900g
skladom
25,74 EUR
balenie 3kg
skladom
65,91 EUR